U22 ve U18 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi
Reklam
  • Reklam

U22 ve U18 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

Işık Üniversitesi, Aquabeach ve AP Sportif sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Ve Şile Belediyesi’nin destekleri ile Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen U22 ve U18 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası sona erdi.

25 Ağustos 2019 - 22:22 - Güncelleme: 25 Ağustos 2019 - 22:24

Işık Üniversitesi, Aquabeach ve AP Sportif sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Ve Şile Belediyesi’nin destekleri ile Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen U22 ve U18 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası sona erdi.

U22 ve U18 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonaları, Şile’de yer alan Aquabeach’te oluşturulan plaj voleybol kortlarında oynanan yarı final, üçüncülük ve final maçlarının ardından sona erdi.

Oynanan maçlar sonunda; U18 Genç Kızlar kategorisinde Naz/İrem çifti dördüncü, Belinay/Ceren üçüncü olurken, finalde rakibi Ceyda/Öykü çiftini mağlup eden Zeynep/Selin çifti, Türkiye Şampiyonu oldu.

U18 Genç Erkekler kategorisinde ise; Nazım/Hikmet ikilisi dördüncü, Dünya/Hakan ikilisi üçüncü olurken, finalde rakibi Batuhan/Necmi ikilisini mağlup eden Ali/Erdoğan ikilisi, Türkiye Şampiyonu oldu.

U22 Genç Kızlar Kategorisinde Gökçe/Ece çifti dördüncü, Aysu/Hülya çifti üçüncü oldu. Final maçında ise; Özge A./Simge çiftini mağlup eden İstanbul Anadolu GSK takımı, Türkiye Şampiyonu oldu.

U22 Genç Erkekler Kategorisinde ise; Onurcan/Nurullah ikilisi dördüncü, Erkan/Cem ikilisi üçüncü oldu. Final maçında ise Eyyüp G. / Erkan T. ikilisini mağlup eden Batuhan C.A / Tarık G. ikilisi, Türkiye Şampiyonu oldu.

Final maçlarının ardından dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını düzenlenen törenle aldı.

Işık Üniversitesi, Aquabeach ve AP Sportif sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Şile Belediyesi destekleri ile Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’na katkıları sebebiyle, Aquabeach İşletmecisi Emre Budur; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a iletilmek üzere TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık’a, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya, Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran’a, Işık Üniversitesi Genel Sekreteri Levent İncedere’ye, günün anısına birer plaket takdim etti.

U22 Genç Erkekler Kategorisinde üçüncü olan Emre/Cem ikilisine kupa, madalya ve ödüllerini, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık verdi.

İkinci olan Eyyüp G./Erkan ikilisine kupa, madalya ve ödüllerini, AP Sportif Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere verdi.

Türkiye Şampiyonu olan Batuhan C.A / Tarık ikilisine ise kupa, madalya ve ödülleri, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi.

U22 Genç Kızlar Kategorisinde üçüncü olan Aysu/Hülya çiftine kupa, madalya ve ödülleri TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından verildi.

İkinci olan Özge A/Simge çiftine  kupa, madalya ve ödüllerini, AP Sportif Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere verdi.

Türkiye Şampiyonu olan İstanbul Anadolu GSK  takımına ise kupa, madalya ve ödüllerini, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran verdi.

U18 Genç Kızlar Kategorisinde üçüncü olan Berinay/Ceren çiftine kupa, madalya ve ödülleri TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından,

İkinci olan Ceyda/Öykü çiftine  kupa, madalya ve ödülleri AP Sportif Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere tarafından,

Türkiye Şampiyonu olan Samsun 15 Temmuz Kulübü’nden Zeynep/Selin çiftine ise kupa, madalya ve ödülleri İlhan Ocaklı ve İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi.

U18 Genç Erkekler Kategorisinde üçüncü olan Dünya/Hakan çiftine kupa, madalya ve ödülleri TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından,

İkinci olan Batuhan/Necmi çiftine  kupa, madalya ve ödülleri Ali Peçen ve Levent İncedere tarafından,

Türkiye Şampiyonu olan Ali/Erdoğan çiftine ise kupa, madalya ve ödülleri İlhan Ocaklı ve İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi.

U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nın son gününde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

MAÇ #COURT 1SkorMAÇ #COURT 2Skor
U18 Erkekler 1.Yarı FinalBatuhan K. / Necmi A. G.Gürkanlar2–0U18 Kızlar Yarı Final 1. MaçıSamsun 15 Temmuz Spor Kulübü Selin A / Zeynep BKartal Anad. Sudenaz Y. / İrem A.A.2–0
U18 Erkekler 2.Yarı FinalAli F. / Erdoğan B.E.Dünya K. /  Hakan A. A.2–1U18 Kızlar Yarı Final 2. Maçıİstanbul Anadolu GSKBelinayS / Ceren E2–1
U22 Erkekler 1. Yarı FinalCem Berke K. / Ertan T.Batuhan C.A. / Tarık G.0–2U22 Kızlar Yarı Final 1. Maçıİstanbul Anadolu GSKAysu C. / Hülya F.2–0
U22 Erkekler 2. Yarı FinalEyyüp G. / Erkan Y.Onurcan Ş./ Nurullah C.K.2–0U22 Kızlar Yarı Final 2. MaçıGökçe G / Ece BÖzge A. / Simge GS0–2
U18 Erkekler 3.’lük MaçıGürkanlarDünya K. /  Hakan A. A.1–2U18 Kızlar 3.’lük MaçıKartal Anad. Sudenaz Y. / İrem A.A.BelinayS / Ceren E0–2
U18 Erkekler FinalBatuhan K. / Necmi A. G.Ali F / Erdoğan B.E.0–2U18 Kızlar FinalSamsun 15 Temmuz Spor Kulübü Selin A / Zeynep Bİstanbul Anadolu GSK2–1
U22 Erkekler 3.’lük MaçıCem Berke K. / Ertan T.Onurcan Ş./ Nurullah C.K.2–1U22 Kızlar 3.’lük MaçıAysu C. / Hülya F.Gökçe G / Ece B2–0
U22 Erkekler FinalBatuhan C.A / Tarık G.Eyyüp G. / Erkan T.2-0U22 Kızlar Finalİstanbul Anadolu GSKÖzge A. / Simge GS2-0

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Irmak Keskin Göztepe'de!...
Irmak Keskin Göztepe'de!...
Mehmet Bedestenlioğlu PTT Spor'da
Mehmet Bedestenlioğlu PTT Spor'da