Voleybol Oyun Kuralları Her An Elinizin Altında
Reklam

Voleybol Oyun Kuralları Her An Elinizin Altında

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu'nun 27 Ekim 2020 tarihinde Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen bir hizmet olan 28 adet Uluslararası Resmi Oyun Kurallarının seslendirilmiş video görüntüleri bu kez tüm voleybol severlerin zahmetsizce ulaşacağı hale geldi.

Reklam
10 Kasım 2020 - 18:18 - Güncelleme: 10 Kasım 2020 - 18:41
Reklam

MHGK tarafından özenle hazırlanmış ve halen tüm dünyada kullanılmakta olan 28 adet Uluslararası Resmi Oyun Kuralının seslendirilmiş video görüntüleri, il temsilcileri, gözlemciler, hakemler, voleybolcular, teknik direktörler, menajerler, sporcu velileri, ilgilenen basın mensupları gibi voleybola ilgi duyan herkesin paylaşımına sunuldu.
Voleybol Oyun Kurallarındaki her bir kural, bir video olarak sistemlere eklenmiş durumdadır.
Hazırlanan video görüntülerine, bazı bölümlerde kurallar dahilinde yorumlar (kural 7, 12, 13, 14, 23,24) eklendi
Böylelikle voleybol ile ilgilenen her kesimden voleybol severin, resmi oyun kurallarına görsel olarak ulaşması, dilediği her an başvuracağı bir kaynak olarak elinin altında bulunması sağlanmış oldu.
Oyun kurallarında değişiklik olması halinde MHGK, yenilikleri derhal güncelleyecek ve voleybol severlerin zahmetsizce ulaşılması sağlayacak.

 

Söz konusu Resmi Oyun Kuralı Videolarına ulaşmak için Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Federasyonu’nun Resmi İnternet Sitesinde Üst Menüsünde bulunan VOLEYBOL OYUN KURALLARI bölümünde ulaşabilirsiniz.

VİDEOLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alanya'da Viliam Fejt gitti, Islomjon Sobirov geldi
Alanya'da Viliam Fejt gitti, Islomjon Sobirov geldi
Dieu Est La Ndahayo, Niksar Belediyespor'da..
Dieu Est La Ndahayo, Niksar Belediyespor'da..