Zoran Terzic: Takımımın turnuva boyunca sergilediği performansla...
Reklam
 • Reklam

Zoran Terzic: Takımımın turnuva boyunca sergilediği performansla gurur duyuyorum

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının Başantrenörü Zoran Terzic, Eczacıbaşı Vitra ile oynadığımız Kupa Voley finalinin ardından açıklamalarda bulundu.

25 Mart 2019 - 17:18

Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Zoran Terzic, “Öncelikle tüm oyuncularımı kutluyorum. Bu hafta sonu bizim için iyi geçti. 3 maç oynadık ve belki de dünyanın en iyi takımı olan Vakıfbank’ı mağlup ettik ama o maçta maalesef ki çok fazla güç ve duygu harcadık. Eczacıbaşı Vitra’ya karşı Vakıfbank maçındaki gibi oynayamadık. Vakıfbank’ı ve Eczacıbaşı Vitra’yı üst üste yenmek kolay değil. Kupayı kaybettiğimiz için üzgünüm ama takımımın turnuva boyunca sergilediği performansla gurur duyuyorum.” dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • sporsever
  4 ay önce
  Asıl antrenörün FB'ye teşekkür etmesi gerekir, ona iş verip öne çıkarttığı için. Elde tutulur bir kulüp başarısı yok. Yıllardır Volero Zürich veya Dinamo Moskova'nın başında rakip olarak Eczacı veya Vakıf'ın önüne çıkar, sopayı yer otururdu. İlk Vakıf galibiyetini FB'nin başında olması sayesinde gördü. Onu da kafa göz yararak. Maç 3,-1 bitecekken yanlış tercih nedeniyle 3-2'ye uzattı. Ertesi gün de takımı finali yorgunluktan kaybetti. Başka antrenörlerle çok aldı FB böyle kupaları Eczacı ve Vakıf'tan kopartarak. Bu antrenörle FB ilerlemedi, tersine antrenör ilerledi FB ile. Ayrıca finalde yaptığı hakemlere kabadayılık magandalığı yüzünden bu görgüsüz Sırp takımın moralini düşürdü. Herhalde öyle yapmakla takıma gaz vereceğini düşünmüştü aklısıra. Sırp Milli takımı değil bu. Burada biraz düzey gerekiyor.
 • YELDEĞİRMENLİ
  4 ay önce
  Sayın Terzic; size ve ekibinize teşekkür borçluyuz. Bize böyle bir takım yarattığın için. Türkiye'de yeni olduğunuz için bilemezsiniz, boşuna çileden çıkmayın. Mümtaz !!!! hakemlerimiz kritik anlarda lobisi olan paraca güçlü takımlar lehine karar verirler, bir metre önünde ağa takılan oyuncuyu görmez GDS'de ortaya çıkar zira; o an gözlerine perde inmiştir. Saygılarımla.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası start alıyor...
2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası start alıyor...
Maja Ognjenovic: “Bir final olacaksa Türkiye ile oynamayı tercih ederiz”
Maja Ognjenovic: “Bir final olacaksa Türkiye ile oynamayı tercih...