Polonya Erkekler Ligi 17. Hafta 30 Ocak 2019
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz 3-1 (25-27, 27-25, 26-24, 25-21)
En skorerler: Bociek 21, Semeniuk 21, Walinski 12, Rejno 11; B. Lipinski 17, Filipiak 15, N. Kovacevic 14, Morozau 14.1 Şubat 2019
Cuprum Lubin – GKS Katowice 3-1 (23-25, 25-18, 25-19, 25-19)
En skorerler: Ziobrowski 23, L. Smith 16, Yanagida 15; T. Rousseaux 13, Butryn 13, Krulicki 9.
En skorerler: Hadrava 24, Andringa 12, Lux 11, Zniszczol 11, Pietraszko 11; Teppan 20, Klos 14, Kochanowski 14, Orczyk 12.3 Şubat 2019
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin5 Mart 2019
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-KoźlePuan Durumu
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 41p 14v-0p
ONICO Warszawa 35p 12v-4p
Jastrzębski Węgiel 31p 11v-3p
Aluron Virtu Warta Zawiercie 30p 11v-6p
Cerrad Czarni Radom 29p 10v-6p
PGE Skra Bełchatów 24p 8v-7p
GKS Katowice 24p 8v-9p
Indykpol AZS Olsztyn 21p 6v-10p
Chemik Bydgoszcz 16p 5v-11p
Trefl Gdańsk 15p 5v-8p
Cuprum Lubin 14p 5v-11p
Asseco Resovia Rzeszów 14p 4v-11p
MKS Będzin 6p 1v-14p
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz 3-1 (25-27, 27-25, 26-24, 25-21)
En skorerler: Bociek 21, Semeniuk 21, Walinski 12, Rejno 11; B. Lipinski 17, Filipiak 15, N. Kovacevic 14, Morozau 14.1 Şubat 2019
Cuprum Lubin – GKS Katowice 3-1 (23-25, 25-18, 25-19, 25-19)
En skorerler: Ziobrowski 23, L. Smith 16, Yanagida 15; T. Rousseaux 13, Butryn 13, Krulicki 9.
2 Şubat 2019
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom 3-0 (25-21, 25-19, 25-16)
En skorerler: Kwolek 13, Kurek 13, P. Lukasik 7, Vigrass 7; Filip 11, Huber 7, Zalinski 6, Fornal 6.
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 3-1 (20-25, 36-34, 25-21, 25-15)En skorerler: Kwolek 13, Kurek 13, P. Lukasik 7, Vigrass 7; Filip 11, Huber 7, Zalinski 6, Fornal 6.
En skorerler: Hadrava 24, Andringa 12, Lux 11, Zniszczol 11, Pietraszko 11; Teppan 20, Klos 14, Kochanowski 14, Orczyk 12.3 Şubat 2019
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin5 Mart 2019
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-KoźlePuan Durumu
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 41p 14v-0p
ONICO Warszawa 35p 12v-4p
Jastrzębski Węgiel 31p 11v-3p
Aluron Virtu Warta Zawiercie 30p 11v-6p
Cerrad Czarni Radom 29p 10v-6p
PGE Skra Bełchatów 24p 8v-7p
GKS Katowice 24p 8v-9p
Indykpol AZS Olsztyn 21p 6v-10p
Chemik Bydgoszcz 16p 5v-11p
Trefl Gdańsk 15p 5v-8p
Cuprum Lubin 14p 5v-11p
Asseco Resovia Rzeszów 14p 4v-11p
MKS Będzin 6p 1v-14p