Rusya Erkekler Süperligi 1. HaftaLokomotiv Novosibirsk – Nova Novokuybishevsk 3-0 (25-22, 25-18, 25-13)
En skorerler: Bakun 12, Savin 11, Kurkaev 9, Smolyar 7; Bisset 11, Busel 5, Biryukov 5.Kuzbass Kemerovo – Yenisey Krasnoyarsk 3:0 (25:19, 31:29, 25:22)
En skorerler: Poletaev 20, Podlesnykh 13, Nikitin 10, Pashytskyy 6; Carroll 18, Ilinykh 13, Maréchal 12.Dinamo Moskova – Dinamo LO 3:2 (21:25, 25:19, 25:19, 18:25, 15:10)
En skorerler: Kooy 23, Kruglov 19, Markin 14, Shcherbinin 9, Ostapenko 5; Moroz 26, Shipotko 9, Kuznetsov 9, Rokhin 8, Boldyrev 8.Yaroslavich Yaroslavl – Zenit San Pietroburgo 0:3 (15:25, 20:25, 27:29)
En skorerler: Pluzhnikov 11, Tsentalovich 6, Belogortchev 6; Grozer 17, Camejo 6, Pankov 6, A. Volkov 6, Ashchev 5.Fakel Novy Urengoy – Ural Ufa 3:0 (25:16, 25:23, 25:21)
En skorerler: Kliuka 20, D. Volkov 12, Bogdan 8; Rybakov 12, Filippov 10, Abrosimov 7.Zenit Kazan – Yugra Samotlor Nizhnevartovsk 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)
En skorerler: Surmachevskiy 16, Mikhaylov 15, N. Alekseev 7; Yakimov 12, Leontiev 7.Belogorie Belgorod – Gazprom Surgut 3:0 (25:20, 25:19, 28:26)
En skorerler: Zemchenok 19, Perrin 17, Gutsalyuk 13, Petric 12; Ursov 10, Vl. Ivanov 10, Chefranov 9, P. Krsmanovic 9.Puan Durumu
Lokomotiv Novosibirsk 1v-0p 3p
Zenit Kazan 1v-0p 3p
Zenit San Pietroburgo 1v-0p 3p
Fakel Novy Urengoy 1v-0p 3p
Belogorie Belgorod 1v-0p 3p
Kuzbass Kemerovo 1v-0p 3p
Dinamo Moskova 1v-0p 2p
Dinamo LO 0v-1p 1p
Yenisey Krasnoyarsk 0v-1p 0p
Gazprom Surgut 0v-1p 0p
Ural Ufa 0v-1p 0p
Yaroslavich Yaroslavl 0v-1p 0p
Yugra Samotlor Nizhnevartovsk 0v-1p 0p
Nova Novokuybishevsk 0v-1p 0p
En skorerler: Bakun 12, Savin 11, Kurkaev 9, Smolyar 7; Bisset 11, Busel 5, Biryukov 5.Kuzbass Kemerovo – Yenisey Krasnoyarsk 3:0 (25:19, 31:29, 25:22)
En skorerler: Poletaev 20, Podlesnykh 13, Nikitin 10, Pashytskyy 6; Carroll 18, Ilinykh 13, Maréchal 12.Dinamo Moskova – Dinamo LO 3:2 (21:25, 25:19, 25:19, 18:25, 15:10)
En skorerler: Kooy 23, Kruglov 19, Markin 14, Shcherbinin 9, Ostapenko 5; Moroz 26, Shipotko 9, Kuznetsov 9, Rokhin 8, Boldyrev 8.Yaroslavich Yaroslavl – Zenit San Pietroburgo 0:3 (15:25, 20:25, 27:29)
En skorerler: Pluzhnikov 11, Tsentalovich 6, Belogortchev 6; Grozer 17, Camejo 6, Pankov 6, A. Volkov 6, Ashchev 5.Fakel Novy Urengoy – Ural Ufa 3:0 (25:16, 25:23, 25:21)
En skorerler: Kliuka 20, D. Volkov 12, Bogdan 8; Rybakov 12, Filippov 10, Abrosimov 7.Zenit Kazan – Yugra Samotlor Nizhnevartovsk 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)
En skorerler: Surmachevskiy 16, Mikhaylov 15, N. Alekseev 7; Yakimov 12, Leontiev 7.Belogorie Belgorod – Gazprom Surgut 3:0 (25:20, 25:19, 28:26)
En skorerler: Zemchenok 19, Perrin 17, Gutsalyuk 13, Petric 12; Ursov 10, Vl. Ivanov 10, Chefranov 9, P. Krsmanovic 9.Puan Durumu
Lokomotiv Novosibirsk 1v-0p 3p
Zenit Kazan 1v-0p 3p
Zenit San Pietroburgo 1v-0p 3p
Fakel Novy Urengoy 1v-0p 3p
Belogorie Belgorod 1v-0p 3p
Kuzbass Kemerovo 1v-0p 3p
Dinamo Moskova 1v-0p 2p
Dinamo LO 0v-1p 1p
Yenisey Krasnoyarsk 0v-1p 0p
Gazprom Surgut 0v-1p 0p
Ural Ufa 0v-1p 0p
Yaroslavich Yaroslavl 0v-1p 0p
Yugra Samotlor Nizhnevartovsk 0v-1p 0p
Nova Novokuybishevsk 0v-1p 0p