2019 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası
A GRUBU (Fransa / Montpellier)
12/09/2019
Bulgaristan - Yunanistan 3-0 İstatistik
Portekiz - İtalya 0-3 İstatistik
Fransa - Romanya 3-0 İstatistik
13/09/2019
Bulgaristan - Romanya 3-0 İstatistik
İtalya - Yunanistan 3-1 İstatistik
14/09/2019
Yunanistan - Fransa 0-3 İstatistik
Bulgaristan - Potrekiz 3-1 İstatistik
15/09/2019
Romanya - İtalya 1-3 İstatistik
Portekiz - Fransa 0-3 İstatistik
16/09/2019
Romanya - Yunanistan 1-3 İstatistik
Fransa - Bulgaristan 3-0 İstatistik
Puan Durumu
Fransa 12
İtalya 9
Bulgaristan 9
Yunanistan 3
Romanya 0
Portekiz 0
17/09/2019
15:00 Yunanistan - Portekiz
18:30 İtalya - Bulgaristan
18/09/2019
15:00 Portekiz - Romanya
18.30 Fransa - İtalya
B GRUBU (Belçika / Bürüksel)
13/09/2019
Sırbistan - Almanya 3-0 İstatistik (Baş hekem: Erdal Akıncı)
Slovakya - İspanya 3-2 İstatistik
Belçika - Avusturya 3-0 İstatistik
14/09/2019
Almanya - Belçika 2-3 İstatistik (Yrd. hekem: Erdal Akıncı)
Slovakya - Avusturya 3-1 İstatistik
15/09/2019
İspanya - Belçika 0-3 İstatistik
Sırbistan - Slovakya 3-0 İstatistik
16/09/2019
Avusturya - Almanya 0-3 İstatistik
İspanya - Sırbistan 1-3 İstatistik (Yrd. hekem: Erdal Akıncı)
Puan Durumu
Sırbstan 9
Belçika 8
Slovakya 5
Almanya 4
İspanya 1
Avusturya 0
17/09/2019
18:30 Avusturya - İspanya
21:30 Slovakya - Belçika (Baş hekem: Erdal Akıncı)
18/09/2019
18:30 Almanya - Slovakya
21:30 Belçika - Sırbistan
19/09/2019
18:30 İspanya - Almanya
21:30 Sırbistan - Avusturya
C GRUBU (Slovenya / Ljubljana)
12/09/2019
Türkiye - Rusya: 1-3 İstatistik
Finlandiya - Kuzey Makedonya: 3-1 İstatistik
Slovenya - Belarus: 3-0 İstatistik
13/09/2019
Kuzey Makedonya - Türkiye 0-3 İstatistik
Belarus - Rusya 1-3 İstatistik
14/09/2019
Kuzey Makedonya - Rusya 0-3 İstatistik
Slovenya - Finlandiya 3-1 İstatistik
15/09/2019
Belarus - Finlandiya 3-2 İstatistik
Türkiye - Slovenya 0-3 İstatistik
16/09/2019
Rusya - Finlandiya 3-0 İstatistik
Belarus - Kuzey Makedonya 1-3 İstatistik
Puan Durumu
Rusya 12
Slovenya 9
Finlandiya 4
Türkiye 3
Kuzey Makedonya 3
Belarus 2
17/09/2019
18:30 Slovenya - Kuzey Makedonya
21:30 Türkiye - Belarus
18/09/2019
18:30 Slovenya - Rusya
21:30 Finlandiya - Türkiye
D GRUBU (Hollanda / Rotterdam)
13/09/2019
Çekya - Ukrayna 1-3 İstatistik
Estonya - Polonya 1-3 İstatistik
Hollanda - Karadağ 3-0 İstatistik
14 /09/2019
Ukrayna - Hollanda 0-3 İstatistik
Estonya - Karadağ 0-3 İstatistik
15/09/2019
Hollanda - Polonya 0-3 İstatistik
Çekya - Estonya 3-0 İstatistik
16/09/2019
Karadağ - Ukrayna 1-3 İstatistik
Polonya - Çekya 3-0 İstatistik
Puan Durumu
Polonya 9
Hollanda 6
Ukrayna 6
Çekya 3
Karadağ 3
Estonya 0
17/09/2019
18:00 Karadağ - Polonya
21:00 Etonya - Hollanda
18/09/2019
17:00 Ukrayna - Estonya
21:00 Hollanda - Çekya
19/09/2019
18:00 Çekya - Karadağ
21:00 Polonya - Ukrayna