Rusya Erkekler Süperligi 26. Hafta8 Nisan 2017
Lokomotiv Novosibirsk – Yenisey Krasnoyarsk 0:3 (17:25, 18:25, 21:25)
En skorerler: Eremin 12, Divis 6, Savin 6, Chervyakov 6; Spiridonov 19, Mysin 13, Krivets 8.Neftyanik Orenburg – Zenit Kazan 2:3 (23:25, 26:24, 15:25, 25:20, 7:15)
En skorerler: Vasiliev 19, Vl. Ivanov 14, Bestuzhev 14, Anoykin 10; Anderson 19, Zemchenok 15, Gutsalyuk 11, Ashchev 11, Mikhyalov 10.Yugra Samotlor Nizhnevartovsk – Ural Ufa 3:2 (25:22, 24:26, 19:25, 25:21, 15:12)
En skorerler: Zakharov 17, Titich 14, Buts 10; Feoktistov 16, Kolesnik 13, Kutsmus 11.Gazprom Surgut – Dinamo Krasnodar 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)
En skorerler: Ursov 12, Rodichev 11, Chefranov 10, P. Krsmanovic 10; Glivenko 15, Burtsev 11, Dubrovin 10.Belogorie Belgorod – Kuzbass Kemerovo 3:2 (25:22, 14:25, 19:25, 25:19, 15:6)
En skorerler: Danilov 20, Muserskiy 16, Podlesnykh 13, Smolyar 8, Zhigalov 8; Ojansivu 20, Karpukhov 15, Nikitin 14, Apalikov 13.Dinamo Moskova – Nova Novokuybishevsk 3:1 (25:19, 25:18, 16:25, 25:23)
En skorerler: Ilinykh 12, Ostapenko 11, Bakun 11, Kruglov 8; Fedor Voronkov 20, Audochanka 14, Busel 9.Dinamo LO – Fakel Novy Urengoy 3:0 (25:22, 29:27, 25:13)
En skorerler: A. Botin 13, Pluzhnikov 10, Fomenko 8, Tyurin 8; Bogdan 20, Bondarenko 9.Puan Durumu
Zenit Kazan 26v-0p 75p
Dinamo Moskova 22v-4p 65p
Lokomotiv Novosibirsk 20v-6p 53p
Belogorie Belgorod 19v-7p 58p
Kuzbass Kemerovo 16v-10p 49p
Fakel Novy Urengoy 15v-11p 41p
Ural Ufa 13v-13p 39p
Gazprom Surgut 11v-15p 35p
Yenisey Krasnoyarsk 10v-16p 35p
Nova Novokuybishevsk 9v-17p 26p
Yugra Samotlor Nizhnevartovsk 8v-18p 23p
Dinamo LO 8v-18p 22p
Dinamo Krasnodar 3v-23p 11p
Neftyanik Orenburg 2v-24p 13p6'lı Finaller İçin Eleme Maçları Eşleşmeleri 3° - 10°: Lokomotiv Novosibirsk – Nova Novokuybishevsk
4° - 9°: Belogorie Belgorod – Yenisey Krasnoyarsk
5° - 8°: Kuzbass Kemerovo – Gazprom Surgut
6° - 7°: Fakel Novy Urengoy – Ural Ufa Not: Ligi ilk iki sırada bitiren Zenit Kazan ve Dinamo Moskova, 6'li finallere katılmaya doğrudan hak kazanmıştır.
Lokomotiv Novosibirsk – Yenisey Krasnoyarsk 0:3 (17:25, 18:25, 21:25)
En skorerler: Eremin 12, Divis 6, Savin 6, Chervyakov 6; Spiridonov 19, Mysin 13, Krivets 8.Neftyanik Orenburg – Zenit Kazan 2:3 (23:25, 26:24, 15:25, 25:20, 7:15)
En skorerler: Vasiliev 19, Vl. Ivanov 14, Bestuzhev 14, Anoykin 10; Anderson 19, Zemchenok 15, Gutsalyuk 11, Ashchev 11, Mikhyalov 10.Yugra Samotlor Nizhnevartovsk – Ural Ufa 3:2 (25:22, 24:26, 19:25, 25:21, 15:12)
En skorerler: Zakharov 17, Titich 14, Buts 10; Feoktistov 16, Kolesnik 13, Kutsmus 11.Gazprom Surgut – Dinamo Krasnodar 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)
En skorerler: Ursov 12, Rodichev 11, Chefranov 10, P. Krsmanovic 10; Glivenko 15, Burtsev 11, Dubrovin 10.Belogorie Belgorod – Kuzbass Kemerovo 3:2 (25:22, 14:25, 19:25, 25:19, 15:6)
En skorerler: Danilov 20, Muserskiy 16, Podlesnykh 13, Smolyar 8, Zhigalov 8; Ojansivu 20, Karpukhov 15, Nikitin 14, Apalikov 13.Dinamo Moskova – Nova Novokuybishevsk 3:1 (25:19, 25:18, 16:25, 25:23)
En skorerler: Ilinykh 12, Ostapenko 11, Bakun 11, Kruglov 8; Fedor Voronkov 20, Audochanka 14, Busel 9.Dinamo LO – Fakel Novy Urengoy 3:0 (25:22, 29:27, 25:13)
En skorerler: A. Botin 13, Pluzhnikov 10, Fomenko 8, Tyurin 8; Bogdan 20, Bondarenko 9.Puan Durumu
Zenit Kazan 26v-0p 75p
Dinamo Moskova 22v-4p 65p
Lokomotiv Novosibirsk 20v-6p 53p
Belogorie Belgorod 19v-7p 58p
Kuzbass Kemerovo 16v-10p 49p
Fakel Novy Urengoy 15v-11p 41p
Ural Ufa 13v-13p 39p
Gazprom Surgut 11v-15p 35p
Yenisey Krasnoyarsk 10v-16p 35p
Nova Novokuybishevsk 9v-17p 26p
Yugra Samotlor Nizhnevartovsk 8v-18p 23p
Dinamo LO 8v-18p 22p
Dinamo Krasnodar 3v-23p 11p
Neftyanik Orenburg 2v-24p 13p6'lı Finaller İçin Eleme Maçları Eşleşmeleri 3° - 10°: Lokomotiv Novosibirsk – Nova Novokuybishevsk
4° - 9°: Belogorie Belgorod – Yenisey Krasnoyarsk
5° - 8°: Kuzbass Kemerovo – Gazprom Surgut
6° - 7°: Fakel Novy Urengoy – Ural Ufa Not: Ligi ilk iki sırada bitiren Zenit Kazan ve Dinamo Moskova, 6'li finallere katılmaya doğrudan hak kazanmıştır.