Bayanlar Gümüş Avrupa Ligi 4. Hafta / 8 Haziran 2019A Grubu
Romanya – İsrail 3-0 (25-14, 25-15, 25-21)
En skorerler: A. Pirv 14, Buterez 11, Iancu 10; Devash 11, Malik 11.Gürcistan – Güney Kıbrıs 0-3 (24-26, 14-25, 17-25)
En skorerler: Tevdoradze 12; Charalambous 13, Zakchaiou 12.A Grubu
srail 3v-1p 8p
Romanya 2v-1p 7p
Güney Kıbrıs 2v-1p 6p
Gürcistan 0v-2p 0pB Grubu
Estonya – Yunanistan 1-3 (8-25, 23-25, 25-21, 11-25)
En skorerler: Kullerkann 13, Peit 13, Miilen 11; Vasilantonaki 20, Strantzali 18, Merteki 11.Portekiz – Slovenya 3-2 (25-27, 25-22, 25-23, 22-25, 15-9)
En skorerler: Kavalenka 34, Hurst 19, Gomes 14, Rodrigues 12; Scuka 23, Grudina 16, Pintar 13, Erzen 10.Puan Durumu
Slovenya 3v-1p 10p
Yunanistan 3v-1p 9p
Portekiz 1v-3p 3p
Estonya 1v-3p 2pNot: Grup 1.'leri arasında oynanacak final maçını kazanan takım, 2020 Altın Avrupa Ligi'ne gitmeye hak kazanacak.
Erkekler Gümüş Avrupa Ligi 4. HaftaA Grubu
(8 Haziran) Macaristan – Yunanisatan 1-3 (25-21, 23-25, 17-25, 15-25)
En skorerler: Kalmar 10, David 10; Zoupani 24, Fragkos 11, Petreas 10.(9 Haziran) Avusturya – Bosna HersekPuan Durumu
Yunanistan 3v-1p 9p
Avusturya 2v-1p 6p
Macaristan 1v-3p 3p
Bosna Hersek 1v-2p 3pB Grubu
(8 Haziran) Gürcistan – Danimarka 0-3 (10-25, 22-25, 9-25)
En skorerler: Tskhomaria 7; Nielsen 11, Mikelsons 9, Dahl 8.(8 Haziran) Romanya – Azerbaycan 3-1 (25-20, 23-25, 25-21, 27-25)
En skorerler: Lica 16, Mihalcea 14, Bala 13, Aciobanitei 12; Obodnikov 15, Bayramov 14, Samadov 13, Ibragimov 10.Puan Durumu
Romanya 4v-0p 12p
Danimarka 3v-1p 9p
Azerbaycan 1v-3p 3p
Gürcistan 0v-4p 0pNot: Grup 1.'leri arasında oynanacak final maçını kazanan takım, 2020 Altın Avrupa Ligi'ne gitmeye hak kazanacak.
Romanya – İsrail 3-0 (25-14, 25-15, 25-21)
En skorerler: A. Pirv 14, Buterez 11, Iancu 10; Devash 11, Malik 11.Gürcistan – Güney Kıbrıs 0-3 (24-26, 14-25, 17-25)
En skorerler: Tevdoradze 12; Charalambous 13, Zakchaiou 12.A Grubu
srail 3v-1p 8p
Romanya 2v-1p 7p
Güney Kıbrıs 2v-1p 6p
Gürcistan 0v-2p 0pB Grubu
Estonya – Yunanistan 1-3 (8-25, 23-25, 25-21, 11-25)
En skorerler: Kullerkann 13, Peit 13, Miilen 11; Vasilantonaki 20, Strantzali 18, Merteki 11.Portekiz – Slovenya 3-2 (25-27, 25-22, 25-23, 22-25, 15-9)
En skorerler: Kavalenka 34, Hurst 19, Gomes 14, Rodrigues 12; Scuka 23, Grudina 16, Pintar 13, Erzen 10.Puan Durumu
Slovenya 3v-1p 10p
Yunanistan 3v-1p 9p
Portekiz 1v-3p 3p
Estonya 1v-3p 2pNot: Grup 1.'leri arasında oynanacak final maçını kazanan takım, 2020 Altın Avrupa Ligi'ne gitmeye hak kazanacak.
Erkekler Gümüş Avrupa Ligi 4. HaftaA Grubu
(8 Haziran) Macaristan – Yunanisatan 1-3 (25-21, 23-25, 17-25, 15-25)
En skorerler: Kalmar 10, David 10; Zoupani 24, Fragkos 11, Petreas 10.(9 Haziran) Avusturya – Bosna HersekPuan Durumu
Yunanistan 3v-1p 9p
Avusturya 2v-1p 6p
Macaristan 1v-3p 3p
Bosna Hersek 1v-2p 3pB Grubu
(8 Haziran) Gürcistan – Danimarka 0-3 (10-25, 22-25, 9-25)
En skorerler: Tskhomaria 7; Nielsen 11, Mikelsons 9, Dahl 8.(8 Haziran) Romanya – Azerbaycan 3-1 (25-20, 23-25, 25-21, 27-25)
En skorerler: Lica 16, Mihalcea 14, Bala 13, Aciobanitei 12; Obodnikov 15, Bayramov 14, Samadov 13, Ibragimov 10.Puan Durumu
Romanya 4v-0p 12p
Danimarka 3v-1p 9p
Azerbaycan 1v-3p 3p
Gürcistan 0v-4p 0pNot: Grup 1.'leri arasında oynanacak final maçını kazanan takım, 2020 Altın Avrupa Ligi'ne gitmeye hak kazanacak.