UFAK TEFEK TAŞLAR
Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

UFAK TEFEK TAŞLAR

03 Aralık 2017 - 09:34

Eksik yazdık. Başında BURSA’nıııın olacaktı. Kusura bakmayın.

Gelelim ne diyeceğimize..

Önce, Miralay (Pardon Demiralay) palabıyık Hakkı bey yönetiminde CENGİZ GÖLLÜ spor  salonunda oynanan maçı seyrettik ondan dem vuracağız. Sonra da haftaya bir bakış fırlatıp çıkacağız. Hakkı bey bence çok iyi bir maç yönetti ve de bilumum hakem tayfasına güzel bir ders verdi. Ne mi bu? 6 sn. O da mı ne? Yaaa böyle işte.. Serviste fıiiyytt diye düdük çalındıktan sonra topu ele alıp, karşı sahaya fırlatma zamanı. Kim takıyordu bunu şimdiye kadar.. Kimse. Bu maçta ne oldu?  Hakkı bey bu kuralı uyguladı. Taaak 2 tane de sarı çekti milletin aklına başına geldi. Bravo hocam.

Bu arada “ Vatanım sensin” dizisinin yapımcılarına bir önerim var. Demiralay palabıyık Hakkı beyi kaçırmayın derim. Direkt diziye transfer edin. Yakışır yani.

Bando iyiydi

Vakıfbank kadrosu alınmasın ama Bursa bandosu daha iyi çalıyor. Bir kere duruma, ortama, sayıya, takımın pozisyonuna göre şarkı seçimleri valla harika. Mesela takım az geriye düşüyor. Hemen Harbiye marşı, molaya 5 sayı önde giriyorlar pat Bursa’nın ufak tefek taşları çalıyor. Son sette Dağ başını duman almış ile takım süngü takıp saldırıyor falan. Helal olsun. Yalnız bir eleştirim olacak. Kıyafetler biraz dağınık geldi bana. Toparlamak lazım gibi.

Görevimiz  tehlike

Bana yazmaktan sıkıntı geldi. Sizler çalmaktan utanmadınız. Valla hepinize yazıklar olsun. Bana inat yapıyorsunuz biliyorum. Tom Cruise ve film yapımcılarına mail attım. Bu olayı uluslararası boyuta taşıyacağım, haberiniz olsun. EDS-GDS sisteminde ülkenin Voleybolunda sizin film müziğinizi “olay yeri  incelemesinde kullanıyorlar “ diyeceğim:=))

Aç kapa Artema

Pastacı Motta bir ara baktım, ceketi, tahtayı falan bıraktı. Sinirden gömleğin kollarını da sıvayacaktı. Vazgeçti. Bursa işte böyledir. Kolay gelir, (istanbul’dan 2 saat) zor gidersiniz. Maç az kaldı gidiyordu. Son sette 3 sayı olmasa Eczacıbaşı Vitra’nın liderliği Bursa’da kalırdı yani.

Ersin nasılsın olm?

Bu takımda BBB (Bursa Büyükşehir Belediye)’de ve Bursa voleybolunda çoook emeği ve teri vardır. Zamanımızın iyi orta adamlarındandı.  Maçın başında Potaya ters çift falan basıp, show da yapardı. Şimdilerde federallere katılmış olsa da, sorun yok. Olsun..:-)) Bu salonun adında, bu takımın Avrupa şampiyonluğunda hakkı ödenmez. Göbek kası yapmış gördüm. Boğaza dikkat. Kepekli yiyeceğiz bu yaştan sonra, benden söylemesi.

Gün boyu derbi

GS-BJK ilk derbisi aslında gün içinde oynandı. GS onca şaaşaya rağmen, BJK yi zar zor, 3-2 yendi. Akşam tabii ayak topu takımı 3-0 ile rövanşı aldı. Yaa böyle işte. Naberr..?

Başkan ne diyorsun?

GS başkanı demiş ki ” bu amatör branşlar maalesef amatör spor olarak görülüyor..” Daha doğrusu ben öyle görüyorum diyememişte, bunu söylemiş sanki. Koskoca kulübün müzesine bakarsanız bu branşın kupalarının tüm diğer branşlardan daha fazla olduğunu görürsünüz diyorum. GS Kadın takımının şampiyonlar liginde oynayacağını, ayak topu takımının ise sadece kendi liginde oynadığını hatırlatıyorum. Ayak topunda kulübede oturan 1 oyuncu parasına güzide sporumuzun Avrupa’da başarılar yaratacağını unutma başkan.

Engelleri aşalım, birlikte yaşayalım

Pankartı ve dünya güzelleri ile sahaya çıkan tüm takımları ve bu konuyu gündeme getiren Federalleri (TVF oluyor) kutlarım. Kardeşlerimizin çabalarına bir gün değil tüm günler feda olsun. Hep canımızda ve yanımızda olduklarını ve olacaklarını hatırlatarak bitiriyorum.

Hepinize sevgilerimle

Eski Voleybolcu

(Not: Menejerim Korhanım, epeydir görüşemedik. İyi misin, hoş musun.. neler yapıyorsun? Beni hiç merak ediyor musun? Bu nasıl menejerlik ben anlamadım yani… :=))

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar