BİTSE DE GİTSEK !
Reklam
  • Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

BİTSE DE GİTSEK !

20 Şubat 2018 - 22:47

BİTSE DE GİTSEK !

Hafta sonu yazmadık, hafta içi de aynı. Baktık ki sitede kimsecikler yazmıyor. Bari yine devreye girelim dedik. De iyi mi ettik bilmiyorum yani. Adamın memleketin tüm restoranlarını gezdiği yetmemiş gibi, birde yok Arnavutluk’tayım, yok Karadağ sınırından şimdi geçiş yapıyorum, “Uğur’un size selamı var”  filan diye boyna harita paylaşıyor. Olmuş başımıza uluslararası “ yani Balkanların” menejeri. ( Bu arada menejer lafını da 25 yazıdır ve de 6 yıldır bilinçli olarak yanlış yazıyorum da bir Allahın kulu çıkıp ta “ bu yanlış “ menajer “ olacak falan demedi. Valla bir R ve B harfinden ötürü bize laf geçirenlere kapak olsun sizin güzel Türkçeniz J))

Sitenin manşetleri yine Tayland liginde kim öndeymiş, Litvanya’da kupayı kim kaldırmışsa kaldırmış, yok Uganda da, bilmem ne liginde 2-0 dan maç dönmüş falan alakasız işler ve gidişler de yine.

Bizi Türk antrenörüne emanet ediniz..!

( Para yok artık size bak şimdiden söylüyorum…) İmza Aziz başkan.

Hafta içi yancı de Brandt gitmiş yerine Tavacı ( Salih-Edirne girişinde güzel dükkanı vardır, ince yağsız ve de bol soğanlı) gelmiş kimin umurunda.. Site de bu konuda tek satır yazı yok. Tek yorum hiç mi hiç yok. Al mikrofonu uzat, uzat burnuna, “ne oldu, nasıl oldu, neden hasıl oldu Abdullah abi..? “ filan diye sor. Yook soramazlar çünkü o sırada, Karabağ sınırında bavulları açıp, “Buyrun… bakın yani…” diyorlar.

Jimnastik kulübü galip gelmiş

“ Aaaa…yok canım doğru değildir, yani.. Nerde bu Akatlar’da mı olmuş. Gaaasaaray iyi ısınmamıştır canım. Hiç olur mu..?”  Bu konuda da SwarmpUp mıdır nedir uydurma işte.. Diyor ki “ I am at Bosphorus K.Çitlik Park, concert / 22.00 live..”  Eee sonra ne oluyor? Yazan çizen kimse yok..Olm parasızlıktan evde paspas yiyecek duruma gelen hanım kızlarımız, “ hadi bir gayret, alacakları kurtaralım bari “ diyip, şampi ligindeki tek sarı kırmızılı takımı yeniyor. Biz de “ olayyyy, olayyy flaş, flaş, mucize oldu”  filan yazmıyor…

Yenmeyeni dövüyorlar

Başından Türkiye Cumhuriyeti’ni kaldırdıktan beri başı dertten kurtulmayan Çiftçi bank’ın durumu ve de hali içler acısı. Sizin bu konu ile ilgili bir görüşünüz ve “ özel haberiniz “ var mı? “- Şeeey yok abi, biz Makedonya’daydık, çarşı da falan o zaman. Yolda baktık maça, valla takımda bir sorun var gibi ama…”  mı diyorsunuz?

Reklamsız maç yayını güzelmiş

Hafta içi bir maça gözüm takıldı: Anlı şanlı TRT-TÜRK kanalında. Valla ne söyleyeyim ben uzun yıllardım “ hiç reklam almayan bir maçı “ ilk kez seyrettim. Emeği geçenlere helal olsun… Hepinizi tebrik ediyorum. Dünyanın en iyi liginde bize bunu da yaşattınız ya. Bravo… Hangi maç mı bu? Çok mu merak ettiniz.. Sitenin yöneticilerine mail atın, yanıtı cebinize gelsin. Büyük promosyon VoleybolX’te..

2 avans 3 ‘te biter

Hangi takım mı bu? Site yönetimi daha iyi bilir ama ben yine de yazayım. Halkın Bankası,. Hani şu reklamlarında  “ Kayhan”  ın oynadığı.  Her maçta artık rakipleriyle dalga geçer gibi, önce ilk 2 seti verip, sonra adamım Kübalı pasörü alıp maç kazanmakta uzmanlaşmış başkent takımı.

Eczacıbaşı Vitra

Ayrı bir köşe ayırmak lazım tabii de. Site üstündeki linkte boyna, error vermekte. Ne yapacağız şimdi? Reklam var mı yok mu? Bizi ciddiye alıyorlar mı yoksa…” taamaaam bizdeee…merak etmeeee.” Tadında gemi azıya mı almaktalar acaba? Onu al, bunu değiştir, bak şunu buraya çektik falan ile milli damadın kafasını bir dünya eden Pastacı Motta ile başarısını, işin arkasında yatan gerçekleri, Nalan Hanımın bu sene ki performansını değerlendirecek misiniz, gençler..?

Gelecek maçları bekliyor muyuz?

“ - Yok abi şimdi sınırdan geçiyoruz. İpsala’dan giriş yaptık. Sen fazla dert etme, sıkıntı yok… bizde..” mi diyorsunuz?

Özetleyelim mi o zaman;  “ Play Off ve Out’larda herkese başarılar, tabii önce bizimkilere..”

Hadi hepinize sevgilerimle

Eski Voleybolcu

 ( Not: Daha yazacak çok şey vardı da, neyse ağır olmasın diye kestim, tabii şimdilik. Öyle oradayız, buradayız diye adamı sinir etmeyin yani. Davet edin dimi :=)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar