ECZACIBAŞI VİTRA ŞAMPİYON
Reklam
  • Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

ECZACIBAŞI VİTRA ŞAMPİYON

25 Mart 2019 - 02:31

Kaplanım benim. Bi tanecik Tigerım..
Azz sonra değineceğiz, ama önce bir şarkı ile başlıyoruz; (ki derdimizi daha iyi anlatalım)
“Sözlerimi geri alamam,
Yazdığımı yeniden yazamam
Çaldığımız baştan çalamam
Bir daha geri dönemem”(*)
 
Bulutsuzluk özleminin şarkısıdır. Biliyorsunuz değil mi? Niye mi bunu yazdım. Dün demiştim ya, bu Fenerbahçe süppeerr.. Böyle giderse şampiyonlar ligini de alır. Falan da eee ne oldu şimdi..? 
 
Kartın rengi KIRMIZI..!
 
Valla önce Fenerbahçe’ye ve de tüm sevenlerine geçmiş olsun. Ne diyim..! Akıl akıldan üstündür. Ben 12 saat önce pastacı Motta hem kendi takımının hem de karşı tarafın kafasını cacık yaparsa bu iş olur diye yazdım ya. OLDU işte.  Elleri- kolları sürekli oynayan, ağzı çikletli terzi bey baktım bir ara tufaya geldi. Bayan hakeme doğru hareket çekmeye başladı (ayıp etti..) Sonra da önce SARI- sonra şaak KIRMIZI. Aslında ne mi oldu.?  Koskoca FB ‘nin yan yana geldiğinde uyuz olduğu renkler ardı ardına sahaya yansıdı ve yine koskoca dünya şampiyonu hoca, gaza geldi. Sinirlendi. Ee bu hava da zaten hassas olan kalplere yansıdı.
 
Set gitti..
Ardından da maç..
 
(bu arada dudak okuyan ve de Sırpça bilenler varsa, bu olay anında ne olup bittiğini ve de Terzi beyin nasıl bir söylem içinde olduğunu anlatırlarsa, bizde öğrenir aydınlanırız, yani :-//)
 
Ne  diyorsak o..!
 
Valla yalan yok. Birkaç yazı önce VİDEO HAKEM diye yazmıştım. 3-5 kişi okudu. Belli ki “ dur yaaa olur mu olur..!” falan dedi. Baktım bu turnuvada ciddiye alınmışız.. kenarda bir hakem daha vardı. Adı da benim yazının başlığı ile aynı.. (10 Şubat 2019)
:=)) Bak şimdi…
 
“Dert varsa derman AXA”
 
Yayında bir ara EDS-GDS ekrana gelirken KJ deki ara yüz ekrana yansıdı ve de yukarıdaki başlık ortaya çıktı. Güzel slogan bence… Bir sigorta şirketi için de gayet anlamlı. Kupa Volley bu yıl onların sayesinde gayet güzel bir organizasyona ve de çoşkuya neden oldu da. Yalnız bir şeyi merak ettim; 2 saatlik yayında neden hiç REKLAMLARI YOKTU..?
 
TVF’YE çağrı
 
Finali oynayan takımların ve de daha önceki maçlarda yer alanların İstanbul’da ve de Aydın’da bu kadar seyircisi yok biliyor musunuz.? Eee ne demek şimdi bu..?
 
BENCE TÜM MAÇLAR İZMİR’de OYNANSIN.
 
Millet Voleybol nedir, nasıl desteklenir, anlasın.. Ne dersiniz? İstanbul’da boş salonlarda smaç yankıları duymaktan iyidir, yani..
 
Azz sonra
 
Dedik ya özeti şu aslında. Ligi ilk sırada bitiren takımım ECZACIBAŞI VİTRA'YI bir kez daha kutluyorum. Takımda KİM’in ne derecede ne yaptığı çok önemli. KİM bilmiş, KİM nasıl değerlendirmiş bilmem ama, bu takım için, lig başında ŞAMPİİ.. diye yazdığım zaman bana kızanlar olmuştu. Ben yine de onu bilir onu söylerim.
 
Bu kupada yer alan tüm takımlara, emeği geçen tüm TVF çalışanlarına, TRT SPOR ‘a, (voleybolpluslu) M.M. YÜCEKÖK kardeşimize ve de MUHTEŞEM İZMİR SEYİRCİSİNE ALKIŞŞŞŞ
 
Hepinize sevgilerimle
 
Eski Voleybolcu
 
(Not: Eczacıbaşı Vitra yönetimine AÇIK ÇAĞRIDIR;  PELUŞ TIGER ne zaman sahalara dönecek, bir açıklama bekliyoruz..? )

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ali simsek
    1 yıl önce
    bu yazacaklarim konu disinda oynanan bazi maclar disinda ligde bazen oyle maclar oynaniyorki can sıkıntisi oluyor. ortalama bir mac 2 saat civari bence voleybolda ciddi reformlara ihtiyac var mesela basketbol usulu futbol gibi zamana karsi yapilmali yine setlerden olussun hem heyecan ust seviyeye cikacak durmalar duraklamalar olmayacak izleyenin yerinde oturamayacagi bir karsilasmalar olur . sizlerin araciligiyla federasyon buna kulak vermeli gerek turkiyede gerekse dunyada boyle bir uygulama yapilabilir bence harikada olur

Son Yazılar