EPEYDİR YAZMADIK!
Reklam
  • Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

EPEYDİR YAZMADIK!

24 Mayıs 2018 - 02:29 - Güncelleme: 24 Mayıs 2018 - 03:06

Epeydir yazmadık !

da arayıp ta soran, “ abi niye ara verdin bir sıkıntı mı var, hayrola iyi misin ..? “ falan diyen olmadı. Belli ki çok okunuyoruz..!, O yüzden kimsenin aradığı sorduğu yok… Süper bir yerel menejerlik ve de medya kuruluşu ile haşır neşiriz yani, sizin anlayacağınız :=))

Aslında yazmasan daha iyi olur diyorlar içlerinden ama çaktırmıyor gibi… :?  

Sitenin genel haline bakınca, hop orda hoop burda tadında dolaşan menejerim Korhanımın ( bak ileride neler yazacağım hazır ol..) swarmup denilen şeytan icadını kullanmasının dışında yeni bir şeyler yok. Neymiş, o havaalanındayım, neymiş, burada çay içiyorum, şurada köftecideyim.  Bize de ısmarlasana yani dimi..? :=))) (valla ısmarladı en son Filibeli de.., yukarda Allah var, taş oluruz sonra..)

Ne iş yapıyorsun olm, sen onu anlat…? Hangi gazeteyi bana bağladın, kimi aradın da kulis haberi aldın, federallerin durumu nedir yani… Hiiiç hep boş işler, hep kendine çalışmaca… Avukatı bile aramadın bak… Eşi yanlış yunluş transferler yapıp, siteye amorstan  (yandan olur) fotoğraf veriyor. Sanırsın ki koca belediye ona çalışıyor… Başkanı da deniz de midye topluyor. Maçlar başlayınca ne toplayacaklarını  göreceğiz diyelim ve geçelim..!

Bizi kim mi aradı? Uluslararası bir menejerlik (toplam 3 ülkede ofisi  var) FIVB’ye kayıtlı dünyaca ünlü resmi bir organizasyon şirketi ve onun CEO’su.. (N’abeeerr..)

Neler anlattı neler ; ( o kim mi…? Daha ileride anlatacağız elbette, şimdilik adı- panik yok - bende..)

Bir jingle ile başlıyoruuzzz

Bir bilmecem var çocuklar..!

Haydi sor sor…

Dünyada 12 yıldan beri yatırım yapılan, Çakal Carlos tarafından ele geçirilmiş bulunan, - ki kendisinin bu işten Florida’ da bir ev yaptığı söylenmekte- “ 0 “( o değil sıfır anlamında)  başarı ile memleketi yiyip bitiren, yok 1 yıldız, yok 3 yıldızlı organizasyonlar ile uluslararası arenada komik durumda temsil edilen, bir alay organizasyon sorumlusu, antrenör, idarecinin boşa maaş aldığı, kadınlarda en iyi 170. ve erkeklerde ise 99. sırada olduğumuz ve hatta bir soğuk nevale eski federal başkan tarafından CEV ( boyu batsın) de temsil edilen branşımız hangisidir?

Bu branşın deniz seviyesindeki çabaları yetersiz mi kalmıştır ki iş dağa çıkarılmıştır..?

Federaller ne alemde?

Milli takımda sevgili Kuti kardeşimiz, utanmasa her 2 yerde hologram ile kareye girecek, hem kadınlarda, hem de negatif ayrımcılık yapılan erkeklerde (ne anlama geldiğini anlatacağım birazdan) hep sahada muhterem.

Olm, iş güç ne alemde bu arada..? Tamam milli görevdesin, her şeye can feda da sağlığa dikkat yani. Yaşı benden de 2 yaş büyüktür ayrıca…

Bu arada Makifüst, Bursa’da yemekte, makamında Voleybol Antrenörleri Derneği'nin İŞSİZ Başkanı sevgili Bülent ve yönetim kurulunu kabul da, yok bilmem Olimpiyat komitesinde şilt alma selfisinde,   “ 60. yılda herkesi balo’da toplayacağız”  filan gibi “yalanda km kaç..?”  anlamında organizasyonların peşinde… Ohh hayat sana güzel yani.. de, soralım bakalım;

Maçlar nerede?

Kadınlar da Ankara’yı anladık ta, erkeler niye Van’da.? (Nedim baba ne diyorsun yani..bir de Van ne iş yani, sen bile ilk kez gitmişsin diyorlar, hadi başarılar ne diyim..) Kadın milli takımının maçları iron man Saadettin beyin kanalında yer alırken, erkeklerin maçları yükselme ligi maçları kanalı Çayım TV’de yayınlanmakta? Bu kanallarla yapılan anlaşmalar ile TRT SPOR kanalındaki yayınlar bitirilmiş mi acaba?

Özetle MİLLİ MAÇLAR, GAZOZ OL EFSANE OLMA şeklinde mi yayınlanmakta..?

Bademler mi dedik?

Evet öyle dedik. Şimdi ciddileşiyoruz.. Dikkattt…

Biir; İstihbarat servisimizin bize verdiği bilgiler doğrultusunda, Ankara’da eski Selim Sırrı Tarcan salonunda cafeyi işleten, şimdilerde bu işi bırakmış ve de en muteber menejer pozlarına nasıl bürünmüştür? Bu adı geçen kimdir?  Kimlerle işbirliği yapmaktadır? Ortaklıkları hangi seviyededir?

İkiii; Yüksek kurullarda görevlendirilen bazı federal satın alıcı yöneticiler, geçmişte kamu kurum ve kuruluşlarında benzeri görevlerde bulunduklarında, kendileri hakkında soruşturma açılmış mıdır? Bu kişilerin ortama sızarak dahil olmalarında kimlerin öneri ve görüşleri vardır.?

Üççç; Ülkemizi MİLLİ TAKIMLAR SEVİYESİNDE TEMSİL ETMİŞ ve SPORU BIRAKMIŞ, YÜKSEK EĞİTİMLİ, NİTELİKLİ, genç kuşaklara “ ÖRNEK” ve “İDOL” OLABİLECEK ESKİ SPORCULARA İDARECİLİK, ANTRENÖRLÜK, TEMSİLCİLİK, MENEJERLİK, GENEL KULÜP YÖNETİMLERİ ile ilgili bir POZİTİF AYRIMCILIK FEDERALLER TARAFINDAN NİYE YAPILMAMAKTADIR.? 

Halimiz nasıl mı ?

Memleketin liglerindeki takımlardan bir çoğu “ ya bunu kime devretsek de kurtulsak..?”  şeklinde takılırken Seramiksan’dan ilk haber geldi, ardından Manisa ve Balıkesir Büyükşehir Belediyeleri “ TAMAM” derken, Bursa BŞB: “ ya varız ama, üst taraflara artık zor, bizden de ” TAMAM” dedi.., Halkbank kadın şubesi de Ankara’dan değil ” ama Samsun’dan  “ TAMAM”  dediler de durum anlaşıldı..!

Bak onların 1 dolarına karşı bizim 5 Liramız var diyenlerden değilseniz, halimiz bu yani…

Malumun ilanı..

Hepinize sevgilerimle

Eski Voleybolcu

( NOT: Hadi bakiiim cevapları bekliyoruz.., Nereye mi? Yorumlar var ya altta, oraya..)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Namyelus
    2 yıl önce
    Biliyorsunuz şu anda erkeklerde ve kadınlarda Nations League oynanıyor.Kadın milli takımımız da başarlı maçlar çıkartıyor.Şimdi ciddileşiyorum...Dikkattt!!! Dünyada voleybolda bu gelişmeler yaşanırken sizin voleybol sporunu suya sabuna dokunmayan bir paragrafla geçiştirmeniz ve spor dışı konularda bizlere sorular sormanızı anlamıyorum.Eski voleybolcu yerine eski siyasetçi olabilir misiniz? Hadi bakalım cevabını bekliyorum...Umarım bu kez cevaplayabilirsin.

Son Yazılar