ŞAMPİYON PARTİZANİ
Reklam
  • Reklam
Eski Voleybolcu

Eski Voleybolcu

ŞAMPİYON PARTİZANİ

01 Mayıs 2019 - 03:56 - Güncelleme: 02 Mayıs 2019 - 12:00

Hep mi yok Volleybank kupayı kaldırdı, yok Eczacıbaşı Vitra ( Tiger’ım..Kaplanım benim…Ama pasör değişikliği, ısrarı olursa da güzel bir hamamda kilo vermek, selülitleri aldırmak şart… Gamze ile oynasa kupayı alır durumu- daha ne diyimmm…!!)) bu ligi aldı,  ya da bir ara erkeklerde Fenerbahçe artık şampii.. (derken Arkas olayı fena kastı..Bak ne oldu şimdi…!! Seri 2-2’ye geldi.) diye yazacakken gurbetten İYİ HABER GELDİ..
 
Ne oldu ya…?
Bakın şu oldu…
Bizim takım ipi göğüsledi.. 100 metre falan kazanmadık, yanlış anlaşılmasın başlıkta yazanı gerçekleştirdik.
 
TAKIMIN GÖĞÜS VE KOL ALTI FORMA REKLAMINDA SİTEMİZ VOLEYBOLX.COM YAZIYOR...
 
 
 
Mütevazı takımımız Arnavutluk şampiyonu oldu…Daha ne olsun…
 
Adı: Volley Klub PARTİZANİ, Ülkesi:  KOMŞİİİİ Arnavutluk
Selfie de Başkan: Rogert Huqi (1) Menajeri: Menejerim Korhanım ve de kulübün 2. Başkanı (2) Uberr idareci de Türk-Arnavutluk iş adamları Eski Başkanı Uğur Kesimoğlu (3)
 
Rakibin (Tiran Volley) sahasında oynanan maçta yukarıdaki kadro, “Şampiyonların Evi” yazan duvarın önünde şampiyon oldu…:=))
 
Kulübü tanıyalım mı?
 
Tanıyalım:  (Kulübün resmi sitesinden okuyoruz..)
 
 Partizani Volley, 1946 yılında Tiran'da kurulmuş olan ve bünyesinde tüm spor branşlarını bulunduran bir spor kulübüdür. 1947'de Arnavut voleyboluna giriş yapmıştır. "Partizani Volley", Arnavutluk 'un en köklü kulüplerinden biri olarak kabul edilmekte ve ülke genelinde Partizani Kulubü’nün 2 milyona yakın taraftarı bulunmaktadır. Ayrıca Partizani’nin Kosova ve Makedonya'da taraftarları bulunmaktadır.
Partizani Volley 1954 yılında şampiyon olduktan sonra, 2. şampiyonluğunu takımın yeni yönetimi  2018 yılında 64 yıl aradan sonra kazanmıştır. Aynı şekilde Arnavutluk Cumhuriyet Kupası’da 1954 yılından sonra 2018 yılında çifte kupa olarak müzeye götürülmüştür.
Bu arada yine aynı yönetim tarafından, Arnavutluk’ta bünyesinde Spor Akademisi’ni de barındıran Universitesi Marin Barleti 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında  şampiyonluğa taşınmıştır.. Bu şampiyonluklar sonrasında okulun spor akademisi öğrenci sayısı 3’e katlanarak 160 kişiye ulaşmıştır. Partizani-Volley, Arnavutluk'ta voleybol spor okulları da düzenlemektedir.  Şu anda 100’e yakın öğrencinin yetiştirildiği altyapılarda; Roland Tarja, Ilir Thanasi, Marsela Tarja ve Arjan Shehu gibi Arnavutlukta tanınmış eğitmenler, özveri ile çalışmaktadır. Böylece geçlerin eğitimine verdiğimiz önem ile sektörünün gelişmesine gerekli tüm özen verilmektedir. Partizani-Volley aynı zamanda okullardaki sporun yayılmasını arttırmak için Tiran Liseleri ve Üniversiteleri’ndeki sporcu ve antrenörler ile aktiviteler yapmaktadır.”
 
Maçları nerde mi?
 
Arnavutlukta da haliyle TV kanalları var. İskender bey zamanında  (o merkez meydandaki ülkenin kurtarıcısı atlı adamdır.) yokmuş ama sonrasında memleketin ileri gelenleri düşünmüş “ muhteremler bize de artık iletişim lazım, yeter bu inat, artık yeteerrr” diyerekten meşhur huylarını kırmışlar ( biliyormusunuz bu inadın adını :=))  ve de Başkentin göbeğine metrelerce anten dikip yayına başlamışlar..
 
Bu takım gelecek sezon şampiyonlar ligi elemesinde haberiniz ola..
 
Emeği geçen herkese bir kez daha tebriklerimi gönderiyorum, başarılarının devamını diliyorum. Oraya gelince de herkesi yanağından ve de gözlerinden öpeceğim diyorum.
 
Hepinize sevgilerimle
 
Eski Voleybolcu
 
( Not: AgriTourism HUQI bu takımın sponsoru ve büyüüük destekçisidir. Güzel de bir göl kenarı tesisleri vardır. Gidin hayatınızı yaşayın..Daha ne diyim. Vizesiz uçun, üstelik ülke içi fiyatına. Başkente inin, sizi bir güzel karşılasınlar, atlayın arabaya yarım saat sonra ordasınız. Sonra da önce onlara, sonra da bana bir teşekkür edersiniz..)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar