41 KERE MAŞALLAH
Reklam
Nurettin Doğan

Nurettin Doğan

41 KERE MAŞALLAH

18 Ekim 2010 - 23:19 - Güncelleme: 06 Nisan 2014 - 01:34

 

41 KERE MAŞALLAH

Ve 40. KEZ BAŞLIYOR

 
Aroma Erkekler Birinci Liginde 40. Sezon bugün (16 Ekim Cumartesi) başlıyor.
 
Ligin ilk şampiyonu Galatasaray son şampiyonu ise Fenerbahçe, en çok kupa kaldıran takım ise 12 kere şampiyon olan Eczacıbaşı erkek takımıdır.
 
 
YİNE NESLİHAN DARNEL AVRUPANIN EN DEĞELİ OYUNCUSU VE EN SKORERİ
İtalya'da düzenlenen 2011 Bayanlar Dünya Grand Prix Avrupa Kıtası Elemeleri sona erdi. Filenin Sultanları için yeni hocaları ile iyi bir turnuva oldu. Bayan Voleybolumuzun söz sahibi ve hatırı sayılır bir takım olduğu bir kez daha kanıtlandı. Evimizde kaybettiğimiz Bulgarları İtalya da adeta ezdik! İlk üç sırayı Almanya, Rusya ve İtalya alırken, Türkiye dördüncü oldu.
 
Neslihan MVP seçildi
Filenin Sultanları Grand Prix vizesi alamasa da iki oyuncumuz turnuvanın “En”ler listesine girdi. Elemelerin en değeli oyuncusu ve en skoreri Neslihan Darnel olurken, Bahar Toksoy'da en iyi blokör seçildi...
 
Okulumuzda ders zili çaldı
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yaptırılan TVF Voleybol Lisesi; Beşevler semtindeki, TVF Voleybol Kampusun de yeni öğretim yılına başladı.
Okulda öğrencilere çağdaş eğitim imkânları sağlanıyor.
 
Anadolu Lisesi statüsünde eğitim veren, Türkiye’de bir ilk olan TVF Voleybol Lisesi, geçen yıl kabul edilen 60 öğrenciye ek olarak, bu yıl yetenek sınavı ile alınan 60 öğrencinin katılımı ile 120 öğrenciye eğitim verecek.
 
GÖNÜLLERİN SULTANLARI SON SURAT
Dünya Şampiyonasına katılacak A Bayan Milli Takımımız hazırlıklarını sürdürüyor.
A Bayan Milli Takım Antrenörü Mehmet Bedestenlioğlu takımla ilgili şu bilgileri verdi:
“Dünya şampiyonası için çalışmalarımız yoğun bir biçimde devam ediyor. Çalışmalarımızın en yüklemeli olduğu zamanda yaptığımız Almanya kampı çok yararlı oldu, orada önemli bir başarı elde ettik. Bu anlamda hedefimizi gerçekleştirdik ve kamp amacına ulaştı.”
 
Filenin Sultanlarını Japonyada İzlemek İster Misiniz?
A Bayan Milli Voleybol Takımızın 29 Ekim – 14 Kasım 2010 tarihleri arasında Japonya’da düzenlenecek Dünya Bayanlar Voleybol Şampiyonasındaki müsabakalarını salondan izleyip Sultanlarımıza destek olmak isteyenler için anlamlı bir kampanya başlatılmıştır.
 
SÜPER KUPANIN SAHİBİ ZİRAAT BANKASI
2010-2011 Erkekler Süper Kupası'nı Fenerbahçe'yi 3-1 yenen Ziraat Bankası kazandı. Voleybol severlerin yoğun ilgi gösterdiği müsabakayı salonda ve ekranları başında izleyenlere bu güzelliği yaşatanları kutluyoruz.

 

Son Yazılar